Konferencje online i streaming

Soundtech zaprasza do oferty internetowej zgodnie z obecnymi trendami

Świat się zmienia i nie sposób temu zaprzeczyć. Wyobraźmy sobie przez chwilę, że cofniemy się o 20 lat. Początkiem trzeciego tysiąclecia, niewielu z nas podejrzewało, że na porządku dziennym będą konferencje online i streaming, lecz my podążamy z tym nowym nurtem i do naszej oferty włączamy organizację wirtualnych spotkań.

Prowadzenie konferencji online

Podczas takich spotkań uczestnicy oraz prelegenci mogą zostać w swoich domach, okazuje się to niezwykle funkcjonalne, gdy w danym wydarzeniu mają brać udział osoby np. z różnych krajów. Nasi Klienci decydujący się na organizację tego typu posiedzenia oszczędzają czas potrzebny na przyjazd, a rozmowy prowadzone podczas takich sytuacji są równie skuteczne jak spotkania “na żywo”.

SOUNDTECH

Naszym Klientom z przyjemnością umożliwiamy takie działania jak:

– Prowadzenie debat – ta forma komunikacji jest wykorzystywana na wielu płaszczyznach m.in. w biznesie czy też publicystyce. Organizacja takiego spotkanie w świecie wirtualnym jest możliwa dzięki naszej firmie, a co więcej podczas tego wydarzenia można w łatwy sposób przekazywać różnorodne materiały.

– Prezentacje – w czasie wydarzeń/streamingu online możliwe jest prowadzenia występów multimedialnych np. dla studentów, kontrahentów, dziennikarzy itp.

– Zadawanie pytań – udostępniamy uczestnikom również taką formę angażowania się w wydarzenie.

– Tłumaczenie spotkania na kilka języków – naszym Klientom proponujemy kompleksowe tłumaczenie podczas konferencji online, w tym słów prelegenta oraz zadawanych przez poszczególnych uczestników pytań.

– Streaming wydarzeń z eventów i konferencji – prowadzone wydarzenie może być udostępnione w Internecie np. na portalu społecznościowym firmy w czasie rzeczywistym. Streaming pozwoli osobom, zainteresowanym zapoznać się z tematyką spotkania i może pozytywnie wpłynąć na rozpoznawalność marki.

Naszym Klientom zapewniamy montaż niezbędnego osprzętu zarówno we wskazanych miejscach, jak i współpracujemy z kompleksowo wyposażonymi, profesjonalnymi studiami, w których mogą odbyć się konferencje i streaming online.

soundtech - kompleksowe wsparcie

KONFERENCJA, EVENT, CZY SZKOLENIE.
OD CZEGO ZACZĄĆ?