Wynajem nagłośnienia

Odpowiednio dopasowany i zainstalowany sprzęt nagłośnieniowy oraz systemy nagłośnienia wraz z kompleksową obsługą to podstawa wszystkich wystąpień publicznych – razem z naszą firmą otrzymują Państwo dostęp do najnowocześniejszego zaplecza tego rodzaju wraz z pełnym wsparciem technicznym.

SOUNDTECH

hide
KOLUMNY

zapytaj o szczegóły

MIKSERY

zapytaj o szczegóły

MIKROFONY

zapytaj o szczegóły

OKABLOWANIE

zapytaj o szczegóły

KOMPUTERY I WIFI

zapytaj o szczegóły

Konferencje, szkolenia, bankiety, wydarzenia kulturalne

Jako wypożyczalnia nagłośnienia zajmujemy się przede wszystkim obsługą wydarzeń takich jak konferencje, szkolenia, bankiety, wydarzenia kulturalne, w tym spektakle teatralne, koncerty czy festiwale, a także wielu innych, podczas których profesjonalne nagłośnienie jest niezbędne.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w zakresie realizacji dźwięku, dlatego też niezależnie od wydarzenia oraz miejsca jego organizacji jesteśmy w stanie zająć się jego profesjonalną obsługą pod kątem nagłośnieniowym.

Dysponujemy między innymi nowoczesnymi systemami nagłośnienia konferencyjnego, które może być używane także do tłumaczeń symultanicznych, posiadamy również systemy pozwalające na realizację nagłośnienia kinowego lub eventowego. Oferujemy na wynajem zaawansowane miksery, mikrofony, także urządzenia bezprzewodowe, a także wysokiej klasy kolumny JBL.

Jeżeli interesuje Państwa wynajem nagłośnienia, w naszej firmie Soundtech zapewniamy profesjonalne wsparcie od momentu doboru sprzętu aż do jego montażu oraz obsługi. Wyróżnia nas również przystępny cennik usług nagłośnieniowych.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji – nasi pracownicy będą mogli również przygotować dla Państwa indywidualną wycenę.

Nagłośnienie sal konferencyjnych

W zależności od charakteru spotkania, którym zajmuje się klient, oferujemy dwa typy nagłośnień: kinowe i konferencyjne. Pozwalają one na publiczne wystąpienia w każdym pomieszczeniu. Dostępna aparatura może być bezprzewodowa lub nie, w zależności od potrzeb danego wydarzenia.

W zależności od charakteru spotkania proponujemy różne typy nagłośnień: kinowe, konferencyjne, eventowe.

W ustawieniu dyskusyjnym uczestnicy siedzą przy stołach ustawionych w podkowę lub w rzędach. Drugim typem jest ustawienie kinowe – rzędy krzeseł i prezydium. Przy ustawieniu dyskusyjnym – proponujemy multifony, które zapewniają swobodną dyskusję. Ustawienie kinowe wymusza postawienie na sali zestawu głośników wraz z pozostałą aparaturą oraz z mikrofonami bezprzewodowymi lub przewodowymi. Zależy to od potrzeb indywidualnych klienta – ustawienia prezydium bądź wykorzystania mównicy.

SOUNDTECH

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem

Zależnie od charakteru wydarzenia naszym klientom oferujemy różne rodzaje nagłośnień, w tym nagłośnienie konferencyjne, kinowe oraz eventowe. Jeżeli planują Państwo organizację konferencji, w Soundtech zadbamy o nią kompleksowo i dostarczymy odpowiednie nagłośnienie sal konferencyjnych, które pozwoli na wystąpienia publiczne w każdej przestrzeni.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem i nasze systemy nagłośnienia sal konferencyjnych to niezawodne wsparcie w realizacji wydarzeń biznesowych oraz innych typów. Naszym klientom wynajmujemy mikrofony, miksery oraz wysokiej klasy kolumny JBL. Zapewniamy również pełną obsługę techniczną – nasi doświadczeni realizatorzy dźwięku zadbają o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Wybierając nasze usługi w Soundtech, mogą mieć Państwo pewność, że wydarzenie odbędzie się bez problemów z nagłośnieniem – zadbamy o to, aby każdy z jego uczestników słyszał mówców wyraźnie i głośno.

Jesteśmy w stanie zrealizować nagłośnienie sali konferencyjnej w ustawieniu dyskusyjnym lub kinowym. W ustawieniu dyskusyjnym stoły rozstawiane są w kształt podkowy lub w rzędy – sugerujemy wówczas multifony, które pozwalają na swobodną dyskusję. Przy ustawieniu kinowym, czyli rzędach krzeseł i prezydium rozstawiamy na sali zestaw głośników wraz z resztą aparatury i stosujemy mikrofony bezprzewodowe lub przewodowe. Również realizujemy nagłośnienie konferencji, podczas których ustawiane są prezydia lub mównice, w innych wariantach.

W razie dodatkowych pytań dotyczących nagłośnienia konferencji zapraszamy do kontaktu.

Nagłośnienie na imprezy okolicznościowe

Bez profesjonalnego sprzętu nie zagwarantujemy odpowiedniej oprawy muzycznej na czas trwania uroczystości. Warto zatem wynająć specjalistów, którzy zapewniają nagłośnienie imprez okolicznościowych. Firma SOUNDTECH pozostaje do Państwa dyspozycji.

Nagłośnienie na wesele, na sali i w plenerze – Warszawa

Okres wiosenno-letni to idealny czas na organizowanie imprez okolicznościowych w plenerze. Piękna pogoda za oknem, przyroda w rozkwicie – aż żal nie wykorzystać takich warunków przy planowaniu wesela, komunii, osiemnastki czy spotkania w rodzinnym gronie.

Czyste brzmienie, równomiernie rozchodzący się dźwięk doskonale słyszany przez wszystkich obecnych na uroczystości weselnej gości – bez profesjonalnego sprzętu naprawdę trudno uzyskać takie warunki. Dlatego tak ważne jest, by dopasować mikrofony, miksery oraz kolumny w sposób, który umożliwi zgromadzonym gościom doskonałą zabawę. Firma SOUNDTECH od lat zajmuje się obsługą eventów o różnych charakterze. Jeśli zatem pragniecie Państwo wynająć nagłośnienie plenerowe na wesele organizowane na terenie Warszawy, to z ogromną przyjemnością będziemy Wam towarzyszyć w tym szczególnym dniu.

SOUNDTECH

Nagłośnienie osiemnastek, komunii I innych imprez okolicznościowych

Bez względu na to, czy organizujecie Państwo spotkanie rodzinne na sali, czy w plenerze, możemy zagwarantować odpowiednią obsługę techniczną wydarzenia. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować rodzaj urządzeń do charakteru uroczystości. Wynajem profesjonalnej firmy jest szczególnie ważny w przypadku imprez okolicznościowych odbywających się na świeżym powietrzu – pamiętajmy, że bez odpowiedniej wiedzy i zaawansowanych technicznie urządzeń niemalże niemożliwe jest zapewnienie równomiernego rozchodzenia się dźwięku w plenerze.

Wynajem nagłośnienia – Warszawa I okolice

Weselna, komunie, bankiety, osiemnastki, spotkania rodzinne – możemy zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne na każdej uroczystości organizowanej na terenie Warszawy. Dysponujemy wysokiej klasy mikserami, mikrofonami i kolumnami JBL. Proponujemy ich wynajem zarówno na niewielkie imprezy organizowane na sali, jak i te nieco większe, odbywające się w plenerze. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie montażu urządzeń oraz ich obsługi. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie wynajmu nagłośnienia na wesele lub inną imprezę okolicznościową, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

soundtech - kompleksowe wsparcie

KONFERENCJA, EVENT, CZY SZKOLENIE.
OD CZEGO ZACZĄĆ?