Realizacja eventów

Soundtech zaprasza do oferty internetowej zgodnie z obecnymi trendami

Organizacja wydarzenia może wiązać się licznymi i czasochłonnymi przygotowaniami, zaś zbudowanie wokół takiej imprezy odpowiedniego contentu bywa problematyczne. Nasza firma z przyjemnością pomaga Klientom w organizacji tego typu przedsięwzięć. W naszej ofercie znajduje się obsługa techniczna eventów, w tym zapewniamy m.in. transport, tłumaczenie, nagłośnienia, nagrania oraz oświetlenie.

Eventy firmowe

Przez wiele lat działamy na tym rynku, dzięki czemu zdobyliśmy cenne doświadczenie podczas realizacji licznych wydarzeń. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę techniczną podczas eventów organizowanych w różnych salach i miejscach, również w plenerze.

SOUNDTECH

Proponowany przez nas system tłumaczeń symultanicznych pozwala na prowadzenie dyskusji oraz obrad w wielu językach w czasie rzeczywistym.

Wydarzenia realizowane przez naszą firmę mogę być dodatkowo nagrywane, dzięki czemu nasi Klienci mogą udostępnić uwiecznione konferencje, spotkania, zabawy na swojej stronie lub mediach społecznościowych. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne nagłośnienie (kinowe lub konferencyjne), oświetlenie i tłumaczenie, dzięki czemu nagrania będą wysokiej jakości. Co więcej, naszym Klientom oferujemy pomoc logistyczno-transportową, która jest istotna podczas wydarzeń o charakterze międzynarodowym.

Jakie wydarzenie wybrać?

Naszym Klientom przedstawiamy propozycje obsługi zaplanowanych przez nich imprez i spotkań. W zależności od charakteru realizowanego eventu możemy wyróżnić takie typy jak:

  • szkolenia,
  • konferencje,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pikniki firmowe
  • i wiele innych.

Oczywiście naszym Klientom proponujemy rozwiązania, które pomogą im osiągnąć wyznaczony cel wydarzenia, zapewniając przy tym kompleksową obsługę techniczną. Odpowiednia realizacja logistyczna pod względem transportu, nagłośnienia, tłumaczenia, oświetlenia i nagrania pozwala naszym Klientom na osiągnięcie wyznaczonych celów danego eventu firmowego np. promocji czy też integracji pracowniczej.

Realizacja techniczna wydarzeń.

Na naszej stronie udostępniamy szczegółowe informacje dotyczące wykonywanych przez nas działań, takich jak:

  • nagrania,
  • tłumaczenia,
  • oświetlenie,
  • nagłośnienie.

Pomagamy również w organizacji transportu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obsługi technicznej różnorodnych wydarzeń.

soundtech - kompleksowe wsparcie

KONFERENCJA, EVENT, CZY SZKOLENIE.
OD CZEGO ZACZĄĆ?