Systemy dyskusyjne

Czyli multifony, które posiadają mikrofon z włącznikiem i mały głośnik.

Prowadzenie obrad w dużym gronie nie zawsze należy do najłatwiejszych zadań, szczególnie jeśli nie jest dobrze zorganizowane. W Soundtech przygotowaliśmy dla naszych Klientów innowacyjne systemy dyskusyjne, dzięki którym rozmowa w czasie różnorodnych konferencji będą znacznie bardziej zorganizowana i zrozumiała.

Organizacja debat i konferencji

Rozmowy przy stołach są prowadzone od wieków, znany już okrągły stół z Camelotu, przywodzi na myśl możliwość wyrażenie odmiennego zdania i równą konwersację. Systemy dyskusyjne mają podobne zadanie, dzięki nim każdy uczestnik może wypowiedzieć się na dany temat bez obawy przed niemożnością zabrania głosu.

SOUNDTECH

Konferencje i debaty mogą być prowadzone w różnych miejscach i dotyczyć różnych spraw. Najczęściej wydarzenia tego typu mają miejsce w przypadku uczelni, sejmików, obrad zarządu firmy czy też sympozjów naukowych. Nasza firma Soundtech zapewni Klientom odpowiednio zaaranżowaną dyskusję w oparciu o nowoczesną technologię umożliwiającą swobodną wymianę zdań.

Nagłośnienie dyskusyjne – multifony

Oferowana przez naszą firmę organizacja polega na wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu, który najczęściej ustawiany jest przy stoliku każdego z uczestników. Multifony cechują się:

  • ergonomiczną konstrukcję,
  • intuicyjnym systemem użytkowania,
  • możliwością swobodnego włączenie i wyłączenia mikrofonu,
  • uwzględnionym w konstrukcji małym głośnikiem.

Dodatkowo sprzęt ten nie zaburza aspektu wizualnego całego spotkania, ponieważ ma niewielkie rozmiary i minimalistyczny design, tak więc nawet podczas ewentualnego nagrywania czy też rozmowy pomiędzy dyskutantami, sprzęt ten nie będzie problematyczny i nie utrudni słuchaczom/uczestnikom obioru komunikatu osoby w danej chwili zabierającej głos.

Soundtech – organizacja na najwyższym poziomie

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem tego typu wydarzenia, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści zajmą się doborem odpowiedniego sprzętu (multifonów), tak aby Państwa debata czy też konferencje były odpowiednio nagłośnione, przeprowadzone bez problemów technicznych i z umożliwieniem zabrania głosu przez każdego uczestnika.

soundtech - kompleksowe wsparcie

KONFERENCJA, EVENT, CZY SZKOLENIE.
OD CZEGO ZACZĄĆ?