Wynajem nagłośnienia

Odpowiednio dopasowany i zainstalowany sprzęt nagłośnieniowy oraz systemy nagłośnienia wraz z kompleksową obsługą to podstawa wszystkich wystąpień publicznych – razem z naszą firmą Soundtech otrzymują Państwo dostęp do najnowocześniejszego zaplecza tego rodzaju wraz z pełnym wsparciem technicznym.

Konferencje, szkolenia, bankiety, wydarzenia kulturalne

Jako wypożyczalnia nagłośnienia zajmujemy się przede wszystkim obsługą wydarzeń takich jak konferencje, szkolenia, bankiety, wydarzenia kulturalne, w tym spektakle teatralne, koncerty czy festiwale, a także wielu innych, podczas których profesjonalne nagłośnienie jest niezbędne.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w zakresie realizacji dźwięku, dlatego też niezależnie od wydarzenia oraz miejsca jego organizacji jesteśmy w stanie zająć się jego profesjonalną obsługą pod kątem nagłośnieniowym.

Dysponujemy między innymi nowoczesnymi systemami nagłośnienia konferencyjnego, które może być używane także do tłumaczeń symultanicznych, posiadamy również systemy pozwalające na realizację nagłośnienia kinowego lub eventowego. Oferujemy na wynajem zaawansowane miksery, mikrofony, także urządzenia bezprzewodowe, a także wysokiej klasy kolumny JBL.

Jeżeli interesuje Państwa wynajem nagłośnienia, w naszej firmie Soundtech zapewniamy profesjonalne wsparcie od momentu doboru sprzętu aż do jego montażu oraz obsługi. Wyróżnia nas również przystępny cennik usług nagłośnieniowych.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji – nasi pracownicy będą mogli również przygotować dla Państwa indywidualną wycenę.

SOUNDTECH

soundtech - kompleksowe wsparcie

Oferujemy montaż i zabudowę stoisk targowych,
sal konferencyjnych i wynajem sprzętu