Tłumaczenia online

Soundtech zaprasza do oferty internetowej zgodnie z obecnymi trendami

Nowa technologia pozwoliła nam wypłynąć na wcześniej niezbadane wody, które z chęcią odkrywamy. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rozwiązania, które umożliwią im kontakt i swobodną rozmowę z osobami z różnych stron świata.

Tłumaczenie online – kiedy może być potrzebne?

Obecnie wiele firm, jak i uczelni wysyła lub przyjmuje prelegentów z innych krajów, którzy nie posługują się danym językiem rodzimym dla słuchaczy. Równie często, aby zniwelować czas potrzebny na dojazd, konferencje bądź wykłady prowadzone są w formie online. W takim wypadku najlepszą i najkorzystniejszą metodą jest tłumaczenie w czasie rzeczywistym.

SOUNDTECH

Bierne słuchanie kontra aktywne uczestnictwo

Naszym Klientom umożliwiamy wyciąganie pełnych korzyści z uczestnictwa w danym wydarzeniu. Wyobraźmy sobie jak wyglądałyby takie spotkania bez porozumienia między uczestnikami, bądź jeśli to “zrozumieniu” byłoby znacząco opóźnione w czasie. W takim przypadku spotkanie miałoby charakter biernego uczestnictwa, my zaś chcemy, aby było ono aktywne i z korzyściami dla obu stron.

Zalety tłumaczenia online w czasie rzeczywistym:

  • możliwość zadawania pytań,
  • zrozumienie słów kompatybilne z obrazem np. prezentowaną grafiką bądź wykresem,
  • aktywny udział uczestników niezależnie od stopnia znajomości języka,
  • zrozumiałe dyskusje pomiędzy wieloma uczestnikami.

Kolejną zaletą wynikającą również z działania w świecie wirtualnym jest fakt, iż można na bieżąco prezentować materiały multimedialne, które również mogą podlegać tłumaczeniu.

Aspekt techniczny naszych realizacji

Prezentowana oferta jest nowością w dziedzinie naszych usług, która wyłoniła się z potrzeby organizowania konferencji online na skalę światową. Umożliwiamy tłumaczenie w wielu językach, udostępniamy również potrzebny sprzęt w zależności od indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu – przedstawimy indywidualny cennik i ustalimy wszelkie aspekty niezbędne do prawidłowej realizacji spotkań, konferencji czy też wykładów.

soundtech - kompleksowe wsparcie

KONFERENCJA, EVENT, CZY SZKOLENIE.
OD CZEGO ZACZĄĆ?